Ga terug

Whisky avond – Japan

 

WAT KUN JE VERWACHTEN?

Om 20:00 begint de whiskyproeverij in onze sfeervolle Bakkerijbar. De open haard knispert gezellig, de perfecte setting om te genieten van mooie whisky’s. 

Vooraf kunt u om 18:30 aanschuiven voor onze 2-gangen daghap om een goede bodem te leggen voor de rest van de avond. Kom je alleen voor de whiskyproeverij dan is de inloop vanaf 19:30.

Rond 22:30 sluiten we de proeverij af en is er nog de mogelijkheid om na te borrelen. 

THEMA – JAPAN

Na veel verzoeken gaat het er deze vanavond eindelijk van komen. Een Japanse whisky proeverij. Japanse whisky heeft een wereldwijde reputatie opgebouwd voor zijn verfijning, vakmanschap en unieke smaakprofielen. Na de internationale erkenning in de vroege jaren 2000, wordt Japanse whisky beschouwd als enkele van de beste ter wereld. 

Deze avond lichten we tipje van de sluier op over de rijke geschiedenis van de Japanse whisky, proeven we een verscheidenheid aan smaken en aroma’s van verschillende distilleerderijen. Aan het einde van de avond heeft u zelf ervaren wat Japanse whisky zo anders maakt de Schotse Single Malt.

LINE-UP

  1. The Matsui Sakura Cask
  2. The Matsui Mizunara
  3. Chichibu Ichiro’s Double Distilleries
  4. Hibiki Japanese Harmony
  5. Togouchi 15 years
  6. Mars Komagatake 2021 Edition

KOSTEN EN RESERVEREN

Een gezellige avond genieten van exclusieve whisky’s kost per persoon €42,50 (inclusief een lekker borrelplankje).

De 2-gangen daghap kost € 19,50 per persoon (deelname aan de daghap is optioneel).

Deelname aan de whisky avond is uitsluitend op reservering en betaling dient vooraf gedaan te worden. Ook voor de daghap dient gereserveerd te worden, betaling hiervan kan op de dag zelf.

Het aantal plaatsten is beperkt dus wees er op tijd bij. Reserveer daarom nu via info@heerendubbel.nl of 0314 67 50 90.

We zien je dan!

 

Openingstijden

Dinsdag t/m zondag van 10:30 – 17:30 uur.

Disclaimer - Privacy Policy

Kasteel Café Heeren Dubbel

Hof van Bergh 8
's-Heerenberg
T: +31 (0) 314 - 67 50 90
E: info@heerendubbel.nl

Openingstijden

Dinsdag tot en met zondag geopend van 10:30 tot 17:30